Acasă / Imobile în vânzare /Buiucani Alba Iulia
Apartament, Buiucani, ALBA IULIA
43 m²
Camere: 1
Băi: 1
Nivel: 5/9
110 000 €
2558 €/m²
43 m²
Camere: 1
Băi: 1
Nivel: 5/9
Suprafață
43.00
Camere
1
Nivel
5/9
Băi
1
Descriere
Se oferă spre vânzare apartament modern cu 1 cameră și living, amplasat într-un bloc nou din sectorul Buiucani, pe bd. Alba Iulia — o zonă apreciată pentru infrastructură dezvoltată și acces facil către toate punctele de interes ale orașului.
Locuința are o suprafață totală de 43 mp și este amplasată la etajul 5 din 9, în mijlocul blocului, oferind eficiență termică și confort sporit.
Compartimentare practică:
– dormitor separat;
– living spațios;
– bucătărie funcțională;
– bloc sanitar;
– antreu.
Facilități:
– bloc nou construit de compania Gonvaro;
– încălzire autonomă;
– geamuri termopan;
– ascensor modern;
– curte amenajată;
– planificare comodă și luminoasă.
O alegere excelentă atât pentru locuire personală, cât și pentru investiție.
Facilități:
– bloc nou construit de compania Gonvaro;